אודותינו

חברת "המוצר" מספקת פתרונות ליווי, ייעוץ מקצועי ותמיכה עבור עסקים וחברות לייצור בסין כבר למעלה מ-15 שנה. החברה פועלת כגורם מתווך בין הלקוחות שלנו לבין גורמים בארץ ובסין ולוקחת על עצמה את הטיפול בכל השלבים כך שיתבצעו בצורה ייסודית ומדויקת, תוך כדי יצירת פתרונות אופטימליים ושמירה על איכות ייצור גבוהה ובמחירים נוחים.

לקוחותינו מבינים כי כיום לא ניתן להתחיל בתהליך ייצור מוצר בסין ללא ליווי מתאים: קשיים בהיכרות עם השפה והתרבות, מגבלות ביורוקרטיות חמורות וכמויות של זייפנים ויצרנים ללא רשיון יכולים בקלות להפוך את החלום של ייצור מוצר לסיוט ולגרור אתכם להחלטות שגויות והוצאות רבות. זאת הסיבה שאם אתם מתכננים לייצר מוצר באמצעות גורם סיני, אנחנו ממליצים לבצע זאת רק באמצעות גורם מקצועי מומחה במסחר הסיני כמו חברת "המוצר". רק כך תוכלו להיות בטוחים שתוכלו להוציא לפועל את החלום שלכם לייצר מוצר בסין – בלי הפתעות ובלי הוצאות מיותרות.

חברת "המוצר" מעסיקה מספר רב של אנשי מקצוע במגוון של תחומים ומקצועות הנדרשים עבור ניהול ופיקוח על תהליך הייצור בסין. בזכות המקצועיות והמיומנות של אנשי המקצוע שלנו, אנו מסוגלים לקחת את המושכות של מערך הייצור ולהשאיר לכם להתמקד בפעילויות הליבה ובהחלטות החשובות של העסק או החברה שלכם. תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו בכל הקשור לכלכלה, הנדסה, בקרת איכות, ניהול פרוייקטים ובתחומים נוספים הרלוונטיים עבור התהליך. בנוסף, המומחים שלנו מנוסים בתנהלות בשפה הסינית ומעורים בתרבות הסינית וכן בדרישות המסחר בסין ובבירוקרטיה הסינית, ודואגים שכל שלב בתהליך יתבצע בצורה מיטבית וחלקה.

נציגינו פועלים ב-2 משרדים היושבים בערים מרכזיות בסין: בייג'ינג וגואנג ג'ואו, ערי מסחר משגשגות בהם תוכלו למצוא מבחר של מפעלים ומרכזי תעשייה רבים אליהם עסקים רבים בחרו להעביר את מערכי הייצור שלהם. מתוך המשרדים שלנו בסין אנו מנהלים את תהליך הייצור מתחילתו ועד סופו – החל ממציאת המפעל המתאים עבורכם ועד לשילוח הסחורה מסין לארץ. הפעילות שלנו בסין מאפשרת לנו לבצע את הפעולות הנדרשות במקום ולא דרך 'שלט רחוק', לפקח על התהליך מקרוב ולספק עבורכם דיווח מפורט ומיידי בנוגע לתהליך ייצור המוצר שלכם בסין.

משרדינו בארץ מהווים המוקד המרכזי של הפעילות שלנו מול הלקוחות והפעילות הנדרשת לאחר שהסחורה מגיעה לארץ. אנו מנהלים עבורכם את תהליך קבלת הסחורה ומתנהלים אל מול המכס בכדי לשחרר את המשלוח, ולאחר מכן דואגים שהסחורה שלכם תגיע אליכם במהירות ובבטיחות.